
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Столярна фреза по дереву пазова галтельна для ручного фрезера
Застосування:
Матеріал, що обробляється: м'яка і тверда деревина.
Обладнання: ручні фрезерні машини та верстати з ЧПУ.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Напайна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 20 мм |
| Довжина загальна | 47 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 20 |