


660 ₴
Столярна фреза по дереву SEKIRA для врізки замків
Застосування: фрезерування глибоких пазів, гнізд під замки, чорнове оброблення заготовок.
Обладнання: ручні фрезерні машини та верстати з ЧПУ.
Матеріал, що обробляється: м'яка і тверда деревина.
Фрезерування глибоких пазів робіть у кілька проходів.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Довжина загальна | 130 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 12 |