Точильна система для ножів Ruixin PRO RX 008 являє собою універсальний пристрій для заточки ножів різного типу і призначення. За його допомогою можна легко і з комфортом заточити або навіть відновити затупившуюся і навіть пошкоджену ріжучу кромку.
Завдяки наявності в комплекті пристрою точильних каменів із зернистістю 120, 320, 600, 1500 grit, змінюючи камені один за іншим, можна «оживити» самий «убитий» кухонний ніж. При регулярному застосування Ruixin PRO, ви зможете постійно підтримувати весь ваш ріжучий інструмент в прекрасному робочому стані.
Ruixin PRO RX – 008 володіє легкою розбірною конструкцією з алюмінієвого сплаву. В робочому стані система надійно закріплюється на столі за допомогою струбцини. Кути заточування змінюються за бажанням користувача. Кріплення з пружинним фіксатором дозволяє використання брусків різних типорозмірів. Сам процес заточування подібним пристроєм зручний і безпечний. У складеному стані пристрій займає мінімум місця, не викликаючи жодних проблем з його зберіганням. Цьому додатково сприяє входить в комплект щільна тканинна сумка на застібці-«змійці».
Комплектація:
- заточний пристрій Ruixin PRO RX – 008 в розібраному вигляді
- комплект каменів зернистістю 120, 320, 600, 1500 grit в окремій коробці
- тканинна сумка-чохол.
Недорога і дуже зручна система для заточування ножів Ruixin PRO RX – 008 з легкістю допоможе вам вивести гостроти ножів на новий якісний рівень.
- ВИД ТОЧИЛА: НАБІР
- АБРАЗИВ: КОРУНД
- ТИП ЗАТОЧУЄТЬСЯ ЛЕЗА: ЗВИЧАЙНЕ
- ВИРОБНИК: RUIXIN
- МАСА, Г: 1190