
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Фреза по дереву TOPFIX пазова пряма з одним лезом, хвостовик 8 мм для ручного фрезера
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Topfix |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 5 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 52 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Кількість ріжучих граней | 1 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 5 |