258 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Довжина загальна | 35 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 6 |