195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 25 мм |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 7 мм |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Тип | Плашка цілісна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 7 |
| Крок, мм | 1 |