320 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | flexovit |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Довжина загальна | 165 мм |