120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Запоріжабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 300 |