320 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | flexovit |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Шарошка |
| Тип профілю | Сферичний |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 14.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |