| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр робочий | 40 мм |
| Довжина загальна | 190 мм |
| Довжина робочої частини | 65 мм |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 40 |
| Конусність | КМ4 |