Плашка метрична кругла, ГОСТ 9740-71
Метрична плашка призначена для нарізання метричної різьби машинним або ручним способом.
Діаметр, мм – 15
Крок різьби, мм - 1,0
Марка сталі - 9ХС
Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Плашка цілісна |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 15 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Діаметр | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 15 |
| Крок, мм | 1 |