154 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Круг мусліновий для дриля
Білі муслінові круги призначені для завершальних операцій фінішної обробки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Матеріал | Бавовна |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 70 |