Свердло по металу середньої серії з циліндричним хвостовиком.
Призначене для свердління циліндричних отворів у заготовках і виробах із чавунів, сталей середньої та низької твердості, кольорових сплавів, пластмас, деревних матеріалів.
Характеристики:
Хвостовик: циліндричний
Марка сталі: швидкорізальна сталь Р6М5
Діаметр свердла: 14,75 мм
Довжина свердла: 170 мм
Робоча частина: 90 мм
Виробник: складське зберігання, Україна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 14.75 мм |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 14.75 |
| Марка сталі | Р6М5 |