Свердло по металу середньої серії з циліндричним хвостовиком, ГОСТ 10902-77
Свердло по металу з циліндричним хвостовиком виготовлене зі швидкорізальної інструментальної сталі Р6М5К5. Завдяки вмісту 5% кобальту робить свердла більш зносостійкими та довговічними.
Свердла Р6М5К5 широко використовується для свердління у високоміцних нержавіючих і жароміцних сталях і сплавах в умовах підвищеного розігріву ріжучої кромки.
Характеристики:
Хвостовик: циліндричний
Діаметр свердла: 8,7 мм
Довжина свердла: 120 мм
Робоча частина: 63 мм
Марка сталі: Р6М5К5 (HSSCo)
Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 8.7 мм |
| Довжина робочої частини | 63 мм |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 8.7 |
| Марка сталі | HSSCo, Р6М5К5 |