925 ₴
Цілісна твердосплавна кінцева фреза з циліндричним хвостовиком з 4 зубами, HRC55
Фреза призначена для фрезерування пазів, уступів і площин деталей з різних марок конструкційної сталі та чавуну.
Діаметр фрези: 8,0 мм
Діаметр хвостовика: 8 мм
Кількість зубів: 4
Довжина загальна: 60 мм
Довжина робочої частини: 20 мм
Марка сталі: твердий сплав
Покриття: TiXCo, зберігає високу твердість за високих температур і має гарну зносостійкість.
Твердість: HRC55
Хвостовик: циліндричний
Виробник: OTTIMO, Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 8 |